Warning: Illegal string offset 'filter' in /home/wiskitki/domains/wiskitki.org/public_html/wp-includes/taxonomy.php on line 1489

Świat nie czeka, informacja, przekaz, iluminacja, szum fal radiowych, szybko zmieniające się obrazy, prędkość światłowodu, satelity komunikacyjne. Wszystko to otacza człowieka. A on sam, gdzie jest istota, która myśli, czuje, rozumie? Gdzie jesteśmy i dokąd idziemy? Czy w ogóle jeszcze jesteśmy?

10 marca o godz. 16.00 zapraszamy na spektakl przygotowany przez Młodzieżową Grupę Teatralną w reżyserii Izabelli Anny Worony. Dzięki współpracy z OSP Jesionka możemy zaprosić Was do remizy strażackiej przy Alei Partyzantów 22 w Jesionce. Po spektaklu zapraszamy na wspólne rozmowy przy kawie i herbacie. Znajdzie się również coś słodkiego.

Wstęp za symboliczną cegiełkę w cenie 5 zł. Cegiełki do kupienia w Sklepie U Kruka, Sklepie U Koguta oraz rezerwacja telefoniczna pod nr 799 816 788.

Młodzieżowa grupa teatralna działa od 2018 r. W jej skład wchodzi 10 młodych aktorów, którzy przez teatr rozwijają swoje pasje i uczą się umiejętności przydatnych w dorosłym życiu. Cały dochód z cegiełek zostanie przeznaczony na dalsze działanie grupy.

Share Button
DIETA – zaproszenie na spektakl młodzieżowej grupy teatralnej