+48 799 816 788 stowarzyszenie@wiskitki.org

Znajdź czas dla swojej rodziny!

Poznaj 57 pomysłów na radosny czas Twojej rodziny! Pobierz poradnik pełen inspiracji.

CZAS!

Czas to najpiękniejszy prezent, jaki można dać drugiej osobie. A najbardziej na ten prezent czekają dzieci. Nikt tak dosadnie jak one, nie potrafi domagać się naszej uwagi. A ponieważ wiemy, że często nam, dorosłym, brakuje pomysłów na wartościowy czas z naszymi pociechami, przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny „ściągę”.

 

Na Twoją skrzynkę mailową wyślemy „Poradnik. 57 rodzinnych gier i zabaw”. Są wśród nich znane powszechnie zabawy, nie raz zapomniane, ale są także nowe formy spędzania wspólnie czasu. W Poradniku przeczytasz o sposobach na wykorzystanie farb, resoraków czy piłek w zupełnie niestandardowy sposób.

Wypełnij poniższy formularz, pobierz „Poradnik. 57 rodzinnych gier i zabaw” i daj swoim dzieciom najlepsze wspomnienia – czas radośnie spędzony ze swoją rodziną.

5 + 4 =

Zostań regularnym Darczyńcą

 

…i dołącz do wielu tych, którzy wierzą w słuszność naszej sprawy! Swoje zaangażowanie możesz okazać poprzez comiesięczne wsparcie w wybranej przez siebie kwocie. Dzięki takiej formie pomocy możemy planować wydatki z wyprzedzeniem, co jest szczególnie ważne przy cyklicznych zajęciach dla dzieci i młodzieży.

 

Kontakt

Jeśli masz ochotę do nas napisać, albo masz jakiekolwiek pytania, to to jest odpowiednie miejsce!
W poniższym formularzu wpisz swoją wiadomość, a my odpowiemy najszybciej jak tylko to będzie możliwe.

Kuźnia Inicjatyw „Wiskitki.org”

Jesionka, ul. Długa 46
96-315 Wiskitki

Telefony

tel.: 799 816 788

Strona www

14 + 10 =