Większość z nas uważa, że szczęście rodzinne jest najważniejszą wartością. Marzymy, żeby dzieci miały możliwość realizacji swoich pasji, jak nauka gry na instrumencie, uprawianie sportu itp. Większość z nas chce, żeby nasze dzieci skończyły dobre szkoły i otrzymały dobrą pracę w stabilnej firmie. By tak się stało, miejsce, w którym mieszkamy, powinno tworzyć warunki do pełnego rozwoju naszych dzieci.

Sprawdź szczegóły programu lub
pobierz gotowe formularze rozliczeniowe.

Chciałabyś, aby w okolicy, w której mieszkasz i wychowujesz swoje pociechy, była oferta zajęć dodatkowych, które rozwiną ich pasje. Czujesz, że potrzebne jest miejsce, gdzie młodzi ludzie mogą dowiedzieć się czegoś ciekawego, spotkać nowych ludzi. Masz przekonanie, że warto pokazywać młodym osobom świat poprzez wycieczki, ciekawe warsztaty, wspólne działania. Wiesz, że młodzi potrzebują szansy na rozwój swoich umiejętności społecznych jak komunikacja z rówieśnikami, współpraca, kreatywność i otwartość. Rozumiesz, że dzięki temu dzieci stają się bardziej odważne i pewne siebie.

Dzięki środkom z 1% mogliśmy dofinansować w 2018 roku ciekawe zajęcia zimowe i wakacyjne oraz sportowy piknik Olimpiadka 2018, a także niezapomniane Mikołajki. W działaniach tych wzięło udział 200 dzieci. Były to dla nich niezapomniane wrażenia, szansa wspólną zabawę, zdrową rywalizację. Nasze zajęcia przyniosły radość z bycia razem, możliwość wspólnego działania z kolegami i okazję do rozwoju kreatywnych umiejętności plastycznych (malowanie nogami), muzycznych (gra na bębnach) i teatralnych.

Sprawdź szczegóły programu lub
pobierz gotowe formularze rozliczeniowe.

Wspieramy młodych ludzi mieszkających na wsi, aby mieli szansę na radosne i mądre dzieciństwo. Wspieramy, ponieważ na wsi nie ma dużej oferty zajęć dodatkowych, wycieczek, możliwości rozwoju pasji, nauki ważnych umiejętności społecznych przydatnych w dorosłym życiu. Wspieramy też dlatego, że są rodzice, którzy nie mogą lub nie chcą zadbać o przyszłość swoich dzieci.

Teraz również Ty możesz zadbać o dobrą przyszłość swojego dziecka i jego kolegów mieszkających w Gminie Wiskitki. Przekazując nam 1% podatku, pomagasz nam organizować zajęcia dla dzieci, wycieczki, spotkania, dzięki którym dzieci uczą się bawiąc i bawią się ucząc. Pomoże im to odważniej wkroczyć w dorosłe życie. A przecież o tym wszyscy marzymy.

Sprawdź szczegóły programu lub
pobierz gotowe formularze rozliczeniowe.

Share Button