+48 799 816 788 stowarzyszenie@wiskitki.org

Forum Społeczników Miasta i Gminy Wiskitki

Buduj z nami więzi między ludźmi. Działaj aktywnie dla rozwoju.

 

Budujemy więzi między ludźmi

Naszym marzeniem i celem jest aktywna wspólnota mieszkańców. Dzięki współpracy, zaangażowaniu, życzliwości i zaufaniu możemy sprawić, że nasze miejsce zamieszkania będzie przyjazne, piękne i atrakcyjne.

 

Budzimy aktywność mieszkańców

Chcemy, aby w naszej okolicy coraz więcej mieszkańców włączało się w działania społeczne. Wspólnie rozmawiamy o tym, co poprawić, zmienić, stworzyć. Aktywni mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce, gdy widzą czego brakuje w lokalnej społeczności.

Kim jesteśmy?

Założyliśmy stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw “Wiskitki.org”, aby wspólnie działać w gronie przyjaciół i sąsiadów. Dzięki temu możemy pozyskiwać fundusze i tworzyć lokalne inicjatywy społeczne. Wśród nas są osoby, które mieszkają tu od urodzenia oraz takie, które dopiero niedawno tutaj znalazły swoje miejsce do życia. Chcemy być dumni z miejsca, w którym mieszkamy. Pragniemy, aby nie było ono tylko “sypialnią”, a dawało szansę na aktywność, edukację i integrację społeczną.

Zaangażuj się!

Widzisz co można zmienić w Twojej okolicy? Masz pomysł na akcję, która połączy ludzi? Chcesz poznać innych mieszkańców i wspólnie działać? Chcesz nauczyć się jak działać społecznie? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni.

Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

14 + 11 =

Aktualności

 

Kontakt

Jeśli masz ochotę do nas napisać, albo masz jakiekolwiek pytania, to to jest odpowiednie miejsce!
W poniższym formularzu wpisz swoją wiadomość, a my odpowiemy najszybciej jak tylko to będzie możliwe.

Kuźnia Inicjatyw „Wiskitki.org”

Jesionka, ul. Długa 46
96-315 Wiskitki

Telefony

tel.: 799 816 788

Strona www

3 + 7 =