+48 799 816 788 stowarzyszenie@wiskitki.org

Zostań regularnym Darczyńcą

 

Zostań regularnym Darczyńcą i zmieniaj życie dzieci i młodzieży!

Ty chcesz, i my chcemy, aby nasze dzieci i młodzież wyrosły na samodzielnych, odpowiedzialnych ludzi pełnych pasji i ciekawości świata. Niestety, nie będą tacy, jeżeli teraz nie dostaną szansy, aby się otworzyć i nauczyć współdziałać.

I Twoja rola w tym jest ogromna! My, jako zespół stowarzyszenia, możemy wymyślać najlepsze projekty. Ale bez Twojej pomocy to się nie uda. Potrzebujemy Ciebie i Twojego wsparcia, aby zajęcia, warsztaty, wyjazdy czy spotkania mogły się odbyć. Tu chodzi o nasze dzieci! O ich przyszłość.

Dlatego zapraszam Cię do regularnego wspierania działań Kuźni Inicjatyw „Wiskitki.org”. Twoja comiesięczna wpłata pozwoli nam realizować całe cykle zajęć, podtrzymywać zainteresowanie dzieci, planować kolejne wydarzenia. Co więcej, Twoje stałe zaangażowanie wzmocni w nas, działaczach Kuźni, poczucie sensu naszej pracy – to znak, że rozumiesz nasze ideały i również chcesz w nich uczestniczyć.

Proszę, wypełnij poniższy formularz wraz z deklarowaną kwotą comiesięcznego wsparcia. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o nowych pomysłach oraz zajęciach dla dzieci, młodzieży i rodzin. A przede wszystkimi podziękować!

.

Dziękujemy Ci za Twoją życzliwość i hojność!

Jakub Kamiński wraz z zespołem

 

Kontakt

Jeśli masz ochotę do nas napisać, albo masz jakiekolwiek pytania, to to jest odpowiednie miejsce!
W poniższym formularzu wpisz swoją wiadomość, a my odpowiemy najszybciej jak tylko to będzie możliwe.

Kuźnia Inicjatyw „Wiskitki.org”

Jesionka, ul. Długa 46
96-315 Wiskitki

Telefony

tel.: 799 816 788

Strona www

1 + 14 =