Kuźnia Inicjatyw „Wiskitki.org” wspólnie ze Szkolnym Kołem Wolontariatu we Franciszkowie zaprasza serdecznie dzieci w wieku do 10 lat na Mikołajki. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: „Rodzina Świętego Mikołaja” 8 grudnia 2018 r. w godz. 15.00 – 18.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Franciszkowie. Na dzieci czeka masa radosnej zabawy oraz niezapomniane spotkanie z najprawdziwszym Świętym Mikołajem.

Jak co roku członkowie Kuźni podjęli się organizacji zabawy mikołajkowej dla dzieci z Gminy Wiskitki – mówi Jakub Kamiński, prezes stowarzyszenia – Bardzo się cieszymy, że w tym roku Szkoła Podstawowa we Franciszkowie ponowie użyczyła nam miejsca na zabawę, a jeszcze bardziej cieszymy się ze współpracy ze Szkolnym Kołem Wolontariatu. To starsi koledzy przygotowali dla dzieci program zabaw i animacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wystarczy zgłosić się po bilet wstępu. Bilety są dostępne u Pani Joanny Czarnoty w szkole we Franciszkowie, będą rozdawane w niedzielę 2 grudnia po Mszy św. o godz. 9.00 w Parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Jesionce oraz w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Długiej 46 w Jesionce. Tradycją również jest zachęcenie rodziców do zbiórki żywności w czasie Mikołajek. Zapraszamy do przyniesienia produktów trwałego użycia jak: herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach, tabliczkę czekolady. Produkty te zostaną przekazane parafialnemu oddziałowi Caritas i trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu

Share Button
Zapraszamy na Mikołajki 2018 we Franciszkowie