Jakub Kamiński

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.9.0″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.9.0″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.0″ _module_preset=”default”][et_pb_team_member name=”Jakub Kamiński” image_url=”https://wiskitki.org/wp-content/uploads/2021/05/IMG_1471v2-scaled.jpg” facebook_url=”https://www.facebook.com/jakubkaminski80″ twitter_url=”https://twitter.com/Jakub_Kaminski” _builder_version=”4.9.0″ _module_preset=”default” header_level=”h1″ hover_enabled=”0″ border_radii_image=”on|30px|30px|30px|30px” sticky_enabled=”0″]

Jest prezesem Kuźni Inicjatyw „Wiskitki.org”.

Ukończył Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Uzupełnił wiedzę i umiejętności podczas studiów podyplomowych „Psychologia pozytywna w edukacji i wychowaniu dzieci i młodzieży” na Uniwersytecie SWPS oraz studium pedagogizacji dającym uprawnienia nauczycielskie, aby posiadać odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest również trenerem umiejętności społecznych po kursie trenerskim.

Pracował z powodzeniem na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w korporacji międzynarodowej i spółce komunalnej.

Zainicjował i jest jednym z współzałożycieli stowarzyszenia, gdzie od początku pełni funkcję prezesa. Jest autorem i koordynatorem ponad 20 projektów społecznych zrealizowanych przez Kuźnię Inicjatyw „Wiskitki.org”.

Prywatnie jest pasjonatem rodzinnych wyjazdów turystycznych, miłośnikiem gór i jazdy na rowerze. Uwielbia spędzać czas w gronie przyjaciół, najchętniej z gitarą przy ognisku.

[/et_pb_team_member][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]