Od 2009 r. tworzymy lokalne inicjatywy społeczne budujące więzi między ludźmi. Powołaliśmy Kuźnię Inicjatyw “Wiskitki.org” jako grupa przyjaciół. Naszym marzeniem jest aktywna wspólnota mieszkańców. 

Widzimy, że coraz więcej osób zamyka się w swoich czterech ścianach. Zanikają relacje społeczne. To co kiedyś było dobrym zwyczajem i atrakcją jak spotkania integracyjne, potańcówki, czy wspólne mecze w siatkę, czy kosza dziś odchodzą w niepamięć. Brakuje poczucia więzi i przynależności do miejsca w którym żyjemy.

Chcemy to zmieniać. Ożywiać kontakty, łączyć ludzi we wspólnym działaniu. Aktywni mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce, gdy widzą czego brakuje w lokalnej społeczności. Dzięki współpracy, zaangażowaniu, życzliwości i zaufaniu możemy sprawić, że nasze miejsce zamieszkania będzie przyjazne, piękne i atrakcyjne.

Zaangażuj się!

Widzisz co można zmienić w Twojej okolicy? Masz pomysł na akcję, która połączy ludzi? Chcesz poznać innych mieszkańców i wspólnie działać? Chcesz nauczyć się jak działać społecznie? Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni.